Fizetésképtelen fogyasztók
A ki nem egyenlített villany-, gáz-, távfűtés-, és lakbérszámlákkal összesen mintegy százmillió forint fizetési hátralékot halmozott fel a lakosság Budapesten az év első 7 hónapjában. Az összegbe azokat a számlákat érti bele a Fővárosi Számítástechnikai és Díjbeszedő Vállalat, amelyek behajtásával több héten át hiába próbálkoznak a díjbeszedők.
A nem fizetés csak a villanyszámláknál jár hátrányos következményekkel. Amennyiben a harmadik felszólítást követő nyolc napon belül sem folyik be a számla ellenértéke, az Elektromos Művek szakemberei a helyszínen kikapcsolják az órát.





Friss hozzászólások
7 év 46 hét
10 év 19 hét
10 év 23 hét
10 év 23 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 27 hét
10 év 27 hét
10 év 27 hét