(Brender Viktorné): Tisztelt Főszerkesztő úr!
Én, Brender Viktorné 1973-ban elvállaltam a Bp. XIII. ker. Pozsonyi út 33/b épületben a házfelügyelőséget, mivel leszázalékolt beteg voltam. Sajnos 1981-ben egészségem romlott, megoperáltak a Kékgolyó utcában. 1984-ben a Pozsonyi út 33/c. és a Pozsonyi út 33/a épületeket egybecsatolták, így megszűnt az én házfelügyelőségem. 1989-ben eladásra került az épület, én is adtam be kérelmet a 16 lakóval együtt. Elutasító választ nem kaptam. 291/496/89. számon futott az anyagom. Ezért joggal reméltem, hogy idős koromra nyugalomban élhetek.





Friss hozzászólások
7 év 43 hét
10 év 16 hét
10 év 20 hét
10 év 20 hét
10 év 22 hét
10 év 22 hét
10 év 22 hét
10 év 24 hét
10 év 25 hét
10 év 25 hét