(Fürj György István): Anyám, az a jó Főv. IV.–XV. kerületi!
Kicsoda vagy micsoda ez a címben szereplő Főv. IV.–XV. kerületi? Ezt én sem tudom megmondani anyámnak. Csak sejtésem van róla. Anyámnak, aki nyolcvanéves kisnyugdíjas és Újpalotán lakik, tanácsi vagy most már ki tudja milyen bérlakásban. A tanács már eltűnt, a szovjetek is lassan-lassan, de a bérlakások, a bennük élő, kiszolgálatott helyzetű emberekkel, maradtak.
Szóval, anyám kapott egy 041495 számú „azonosító”-t, amin mindössze ennyi szerepelt aláírás helyett, a személyes helyzet megítélésének fontosságát is hangsúlyozandó, gondolom, tévedésből.





Friss hozzászólások
7 év 45 hét
10 év 18 hét
10 év 22 hét
10 év 22 hét
10 év 23 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 26 hét
10 év 27 hét
10 év 27 hét