Herpai Attila: Recsk-nosztalgia
Választási kampányának részeként január 29-én délután 1 órakor Vastagh Pál, a MSZP vidéki titkára Battonyára látogatott. (Vastagh Pál e körzetben indul a képviselő-választáson.) A városi tanács elnöki irodájában tartott találkozón a helyi gyár- és üzemegységek, valamint közintézmények vezetői vettek részt.
Az egyébként nem hivatalosra tervezett találkozón – a sajtó külön meghívást nem kapott, de odaérkeztemkor minden további nélkül beengedtek – röviden bemutatkozott Vastagh Pál.
A vezetők támogatásukról biztosították az MSZP-jelöltet.





Friss hozzászólások
7 év 46 hét
10 év 19 hét
10 év 22 hét
10 év 22 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 26 hét
10 év 27 hét
10 év 27 hét