(Pelsőczi Gyula): Kilépni se könnyű…
Egy történetet szeretnék megosztani Önökkel, mely a szakszervezetből való kilépésemről szól.
Május első napjaiban, a szakszervezetre gondolva (Vasas) már azonnal felment a vérnyomásom. (Hiszen ezek élelmiszer-akciót szerveztek [az 5 kg szilvalekvár ehetetlen trutymónak bizonyult, a kiömlött málnaszörp másnapra megkötött, mint az epokitt] figyelemelterelés végett, mikor a SZOT-kongresszuson a szakszervezeti vagyonról volt szó!). Sebaj, bekapcsoltam a vén Commodore-t, írjunk egy kilépési nyilatkozatot!





Friss hozzászólások
7 év 44 hét
10 év 17 hét
10 év 21 hét
10 év 21 hét
10 év 23 hét
10 év 23 hét
10 év 23 hét
10 év 25 hét
10 év 26 hét
10 év 26 hét