(Waisz Péter): Tisztelt Szerkesztőség!
Csak annyit szeretnék közölni, hogy jelenleg Terézvárosban nincs SZDSZ-es alpolgármester.
Igaz ugyan, hogy a cikkben nyilatkozó Lászay János 1990 őszén mint SZDSZ-tag került az alpolgármesteri székbe, azonban 1992 augusztusában a Terézvárosi Szabad Demokraták Szervezete kizárta tagjai sorából.
Az alpolgármester úr, nem várva meg a Jószolgálati és Etikai Bizottság vizsgálatát, 1993 márciusában írásban jelentette be, hogy kilép a Szabad Demokraták Szövetségéből.
Így jelenleg Terézvárosban egy MDF-es és egy független alpolgármester tölti be ezt a funkciót.





Friss hozzászólások
7 év 44 hét
10 év 17 hét
10 év 21 hét
10 év 21 hét
10 év 22 hét
10 év 23 hét
10 év 23 hét
10 év 25 hét
10 év 26 hét
10 év 26 hét