(Szabó Eszter): Mit akar a belügyminiszter!?
Domány Judit a Beszélő február 2-án megjelent számában tényként közli, hogy a belügyminiszter „…vissza akarja kapni a rendőrség összes korábbi jogosítványát: a rendőri figyelmeztetést, a felügyeletet, a kitiltást…”. Hivatkozik Boross Péternek a Magyar Hírlap január 26-i nyilatkozatára. Cáfolandó Domány Judit állítását idézzük a Magyar Hírlap említett interjújának idevonatkozó részét: „Régen volt rendőri felügyelet, kitiltás és így tovább – ez mind megszűnt.





Friss hozzászólások
7 év 45 hét
10 év 19 hét
10 év 22 hét
10 év 22 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 26 hét
10 év 27 hét
10 év 27 hét