„Tudjuk, hogy a XX. században a szélsőbalon és a szélsőjobbon – az utóbbinál az ismert korporatív törekvésekben, az előbbinél legfőképpen népfrontos jellegű, de a hatalmi ágak különtartása ellen ható – az az alkotmányos törekvéseket más elemekkel kontamináló törekvések megjelentek, de én nem ismerek egyet sem, amelyik ezeket a törekvéseket ne a diktatúra közvetlen vagy közvetett fügefalevelének használta volna fel.”
Parlamenti napló 14., július 4., hétfő





Friss hozzászólások
7 év 43 hét
10 év 16 hét
10 év 20 hét
10 év 20 hét
10 év 21 hét
10 év 21 hét
10 év 21 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét