Nagy örömmel olvastam január 25-i számukban a Van egy Petákunk! című dolgozatát, amelyben kitért férjemmel együtt szerény személyünkre is. Köszönöm, hogy 15 éve tartó házasságunk tényét, amelyet a „beszélő liba” kategóriájú magazinok már többször is a reveláció erejével ható szenzációként tálaltak, ez alkalommal az Önök rangos lapja is reklámozza.
Köszönetem elsősorban annak szól, hogy a ránk vonatkozó megállapítások között, nyilván a hitelesség kötelező igényétől vezéreltetve, legalább ezt az egyetlen igaz és a valóságnak teljesen megfelelő tényt – házasságunkat – megemlítette.
Budapest, 1992. január 27.
Üdvözlettel:
Pomezanskiné Szabó Eszter
BM sajtó- és tájékoztatási főosztályvezető





Friss hozzászólások
7 év 46 hét
10 év 19 hét
10 év 23 hét
10 év 23 hét
10 év 24 hét
10 év 25 hét
10 év 25 hét
10 év 27 hét
10 év 27 hét
10 év 28 hét