R. S. [Révész Sándor]: Nekem az a mániám…
Ki ezt tart, ki azt tart. Ki keresztes pókot a mennyezet alatt, ki malabári dániót a víz alatt, ki lapostetűt a fehérnemű alatt, az amerikai kormány pedig Teleki grófot a magyar államvagyon fölött. Mi otthon páviánt tartunk Kaláka kazettában, és Stefka Istvánt Samsungban. Stefka István pedig beszámolót tart A Hétben „Ez történt a héten” címmel.





Friss hozzászólások
7 év 45 hét
10 év 18 hét
10 év 22 hét
10 év 22 hét
10 év 23 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 26 hét
10 év 27 hét
10 év 27 hét