Magyar Elemér: A privatizáció rációja
– Az utóbbi időben nem ment a bolt, alig akadt munkánk. Közülünk többen maszekok lettek, nem voltunk velük versenyképesek, hiába, hogy az üzletünk igen jó helyen, a Belváros szívében fekszik. Ráadásul valami hiba történt a könyvelésben, és nagy összegű áfatartozást mutatott ki egy ellenőrzés. Az APEH kezdeményezésére csődeljárás indult. No – gondoltuk –, majd a privatizáció segít rajtunk! Mi, dolgozók is érdekeltek leszünk a szerviz talpra állásában – mondták –, megszűnnek a fusizások, lopások.





Friss hozzászólások
7 év 45 hét
10 év 18 hét
10 év 22 hét
10 év 22 hét
10 év 23 hét
10 év 24 hét
10 év 24 hét
10 év 26 hét
10 év 27 hét
10 év 27 hét